Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GERHARD BLOM (Danmark, 1866-1930): Interiör med kvinna, signerad och daterad Gerh B 1917, olja på duk, ca 32x34 cm
675617
2019-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här