Gerhard Blom oljemålning

Gerhard Blom oljemålning
Gerhard Blom oljemålning
Gerhard Blom oljemålning
Gerhard Blom oljemålning
Gerhard Blom oljemålning
Gerhard Blom oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERHARD BLOM (Danmark, 1866-1930): Interiör med kvinna, signerad och daterad Gerh B 1917, olja på duk, ca 32x34 cm

675617

2019-09-20