Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RICHARD EARLOM, etsning, "A Game Market", 1700-tal Earlom efter Snyders, bildmått 43x59 cm
Slitage, smärre fläckar
675623
2019-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här