´´Aristokrat´´ soffa

´´Aristokrat´´ soffa
´´Aristokrat´´ soffa
´´Aristokrat´´ soffa
´´Aristokrat´´ soffa
´´Aristokrat´´ soffa
´´Aristokrat´´ soffa
´´Aristokrat´´ soffa
´´Aristokrat´´ soffa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN (1905-1993), "Aristokrat", soffa, 1900-talets andra hälft, Bröderna Andersson, stomme i betsat mahogny, klädsel i blå plysch, sitthöjd ca 45 cm, soffans längd ca 191 cm

Bruksslitage

675627

2019-09-11