Shaker

Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

SHAKER, nysilver, art deco, 1930-tal, graverad, hexagon form, höjd ca 23 cm

Smärre slitage, graverad

675648

2019-09-10