Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
800 SEK
SHAKER, nysilver, art deco, 1930-tal, graverad, hexagon form, höjd ca 23 cm
Smärre slitage, graverad
675648
2019-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här