Peter Dahl litografier Nessim
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER DAHL (1934-2019) (2), ur Fredmans epistlar, litografier, Galerie AIX, bladmått ca 32x24 cm vardera, SUSANNE NESSIM (född 1944): "Bindeln", signerad Nessim -761, etsning, 12x12 cm
Oramade, Peter Dahl osignerade
675649
2019-09-10