Peter Dahl litografier Nessim

Peter Dahl litografier Nessim
Peter Dahl litografier Nessim
Peter Dahl litografier Nessim
Peter Dahl litografier Nessim
Peter Dahl litografier Nessim
Peter Dahl litografier Nessim
Peter Dahl litografier Nessim
Peter Dahl litografier Nessim
Peter Dahl litografier Nessim
Peter Dahl litografier Nessim
Peter Dahl litografier Nessim
Peter Dahl litografier Nessim

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

PETER DAHL (1934-2019) (2), ur Fredmans epistlar, litografier, Galerie AIX, bladmått ca 32x24 cm vardera, SUSANNE NESSIM (född 1944): "Bindeln", signerad Nessim -761, etsning, 12x12 cm

Oramade, Peter Dahl osignerade

675649

2019-09-10