Bertil Vallien vas

Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BERTIL VALLIEN, vas, "Meteor", Artist Collection, Kosta Boda, signerad samt numrerad 49532, höjd ca 18, diamater 15 cm

Bruksslitage

675651

2019-09-10