Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BERTIL VALLIEN, vas, "Meteor", Artist Collection, Kosta Boda, signerad samt numrerad 49532, höjd ca 18, diamater 15 cm
Bruksslitage
675651
2019-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här