Kerstin Hölrlin-Holmqvist soffbord Plommonet
Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, soffbord, "Plommonet", ur serien "Paradiset", Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1900-talets andra hälft, stomme i valnöt, oval form, etikettmärkt, höjd 53, skivan mått 124x 56,5 cm
Lagning på ena benet
675655
2019-09-10