Kerstin Hölrlin-Holmqvist soffbord Plommonet

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, soffbord, "Plommonet", ur serien "Paradiset", Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1900-talets andra hälft, stomme i valnöt, oval form, etikettmärkt, höjd 53, skivan mått 124x 56,5 cm

Lagning på ena benet

675655

2019-09-10