Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BIBLIOTEKSBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt, höjd 72, 105x63 cm, kopplade ben med urnformation, senare skiva av glas
Smärre slitage.
675660
2019-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här