Biblioteksbord nyrenässans

Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt, höjd 72, 105x63 cm, kopplade ben med urnformation, senare skiva av glas

Smärre slitage.

675660

2019-09-09