Lars Marklund skulptur

Lars Marklund skulptur
Lars Marklund skulptur
Lars Marklund skulptur
Lars Marklund skulptur
Lars Marklund skulptur
Lars Marklund skulptur
Lars Marklund skulptur
Lars Marklund skulptur
Lars Marklund skulptur
Lars Marklund skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS MARKLUND(1900-tal): Abstrakt skulptur, stenmassa, nr 18/25, signerad Lars Marklund, höjd 14x15 cm

Enstaka nagg

675663

2019-09-09