Brandsläckare

Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRANDSLÄCKARE, tidig 1900-tal, koppar samt mässing, , höjd 65 cm

Åldersrelaterat slitage

675665

2019-09-10