Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SEKRETÄR, rokoko, 1700-tal, fanerad i alm, inredning med lådor och fack, bredd 83,5 cm, djup 46 cm, höjd 90 cm.
Åldersrelativt slitage, fanerskador, renoverad samt kompletterad.
675668
2019-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här