Sekretär rokoko

Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SEKRETÄR, rokoko, 1700-tal, fanerad i alm, inredning med lådor och fack, bredd 83,5 cm, djup 46 cm, höjd 90 cm.

Åldersrelativt slitage, fanerskador, renoverad samt kompletterad.

675668

2019-09-21