Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT ARKÖ,(född 1921): ", signerad och daterad Arkö 1949, samt dedikerad, tryck på rispapper, 24x34 cm
Ej examinerad ur ram
675670
2019-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här