Bengt Arkö

Bengt Arkö
Bengt Arkö
Bengt Arkö
Bengt Arkö
Bengt Arkö
Bengt Arkö

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT ARKÖ,(född 1921): ", signerad och daterad Arkö 1949, samt dedikerad, tryck på rispapper, 24x34 cm

Ej examinerad ur ram

675670

2019-09-10