Tore Wretmans hyllningsbok till 80-årsdagen

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

800 SEK

HYLLNINGSBOK till Tore Wretmans 80-årsdag 1996, med fotografier och mindre texter, i ask av björk och masurbjörk märkt med Tore Wretmans monogram, ca 34x34 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Slitage, fläckar

675686

2019-09-29