Tore Wretmans hyllningsbok till 80-årsdagen
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
800 SEK
HYLLNINGSBOK till Tore Wretmans 80-årsdag 1996, med fotografier och mindre texter, i ask av björk och masurbjörk märkt med Tore Wretmans monogram, ca 34x34 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Slitage, fläckar
675686
2019-09-29