Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
SKULPTUR, brons, Kina, 1900-talets andra hälft, i form av Buddha, bemålad och bronserad, höjd ca 48 cm
Färgbortfall, slitage
675689
2019-09-10