Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SKULPTUR, brons, Kina, 1900-talets andra hälft, i form av Buddha, bemålad och bronserad, höjd ca 48 cm

Färgbortfall, slitage

675689

2019-09-10