Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014): Liggande komposition, signerad och daterad Rune Jansson -87, akvarell, bladmått ca 21x29,5 cm
675718
2019-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här