Rune Jansson akvarell

Rune Jansson akvarell
Rune Jansson akvarell
Rune Jansson akvarell
Rune Jansson akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): Liggande komposition, signerad och daterad Rune Jansson -87, akvarell, bladmått ca 21x29,5 cm

675718

2019-09-10