Serveringsvagn
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JH FABRIKERNA/ ÅRY FANÉRPRODUKTER, serveringsvagn, 1950-tal, Sävsjö resp Nybro, stomme i mässing, brickor fanérade i teak, brännstämplad höjd ca 68, 54x45 cm
Slitage, märken, repor, ställivs rost
675723
2019-09-10