Anna Palm, Cederlundska huset

Anna Palm, Cederlundska huset
Anna Palm, Cederlundska huset
Anna Palm, Cederlundska huset
Anna Palm, Cederlundska huset
Anna Palm, Cederlundska huset
Anna Palm, Cederlundska huset
Anna Palm, Cederlundska huset
Anna Palm, Cederlundska huset

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Vy över Cederlundska huset, Kornhamnstorg 6, med Riddarholmskyrkan i bakgrunden, signerad Anna Palm, akvarell på papper, 24x33 cm

675726

2019-10-28