Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Vy över Cederlundska huset, Kornhamnstorg 6, med Riddarholmskyrkan i bakgrunden, signerad Anna Palm, akvarell på papper, 24x33 cm
675726
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här