Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
SKRIVSTÄLL, nysilver, GAB, 1900-talets slut, 5 dlr, bestående av: 2 bläckställ med glasinsatser, 1 reservoarpenna 1 läskvagga, 1 ställ, 25x15 cm
Ena bläckstället med nagg vid glas
675727
2019-09-10