Lisa Larson figuriner
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LISA LARSON, figuriner, 3 st, Gustavsberg, delvis glaserat stengods, bestående av: sköldpadda, ateljéproduktion 1963-1969, dromedar ur "Menageri", samt lejon ur serien "Afrika", delvis etikettmärkt och stämplade höjd ca 5-11 cm
Smärre slitage
675728
2019-09-10