Roland Svensson
2019-09-23
675733
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910- 2003): "Kyrkviken", signerad och daterad Roland S, 271/310, litografi, bildmått ca 21x34 cm.
EJ examinerad ur ram