Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910- 2003): "Kyrkviken", signerad och daterad Roland S, 271/310, litografi, bildmått ca 21x34 cm.

EJ examinerad ur ram

675733

2019-09-23