Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv från Stora Tornö, Möja, osignerad originallitografi av Roland Svensson godkänd av konstnärens familj, mått ca 48x21 cm

Ej examinerad ur ram

675737

2019-09-23