Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910- 2003): "Kyrkviken", signerad och daterad Roland S, 54/310, litografi, bildmått ca 21x34 cm
Ej examinerad ur ram
675738
2019-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här