Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AMPEL, 18/1900-tal, empirestil, fyra ljusarmar med imiationsljus, grönpatinerad plåt och förgylld brons, höjd ca 45 cm

Borrad för el

675744

2019-09-13