Hans Stoltenberg-Lerche vas

Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas
Hans Stoltenberg-Lerche vas

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HANS STOLTENBERG-LERCHE, vas, jugend, förgylld brons, signerad H. St. Lerche, märkt Lovehet Edr, höjd 15,5 cm

Smärre slitage

675749

2019-09-13