Karmstolar rokokostil
2019-09-10
675762
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i mahogny, rottingbestyckade ryggar, samt. stoppade sitsar och armstöd klädda i gulgrön textil, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage