Orientmatta Kaukasien

Orientmatta Kaukasien
Orientmatta Kaukasien
Orientmatta Kaukasien
Orientmatta Kaukasien

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, kaukasisk, möjligen Gendje/ Talish, ca 290x140 cm

Jämnt hårt slitage, mindre lagningar

675765

2019-09-10