Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, antik, Anatolien, yastik, sannolikt Konya/ Aksaray, ca 54x91 cm
Reducerade kortsidor, mindre lagningar, ställvis slitage, hörn med mindre skador
675786
2019-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här