Orientmatta Anatolien antik

Orientmatta Anatolien antik
Orientmatta Anatolien antik
Orientmatta Anatolien antik
Orientmatta Anatolien antik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, Anatolien, yastik, sannolikt Konya/ Aksaray, ca 54x91 cm

Reducerade kortsidor, mindre lagningar, ställvis slitage, hörn med mindre skador

675786

2019-09-10