Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, silver, Anders Hafrin, Göteborg 1771, höjd ca 7,5 cm, vikt ca 41 g

Bucklor, slitage

675794

2019-09-13