Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

VIKSKÄRM, 1900-talets slut, sydöst asien, 4 delat, sannolikt kamfer med genombruten och snidad dekor, höjd ca 165 cm, totaltlängd ca 204 cm

Bruksslitage

675803

2019-09-10