Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
VIKSKÄRM, 1900-talets slut, sydöst asien, 4 delat, sannolikt kamfer med genombruten och snidad dekor, höjd ca 165 cm, totaltlängd ca 204 cm
Bruksslitage
675803
2019-09-10