Kalkar

Kalkar
Kalkar
Kalkar
Kalkar
Kalkar
Kalkar
Kalkar
Kalkar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALKAR, 2 st., silver, 1800-tal, en med otydliga stämplar 1807, resp 1833, höjd ca 11-12 cm, vikt ca 61 cm

Bucklor, lagningar

675806

2019-09-13