Sten Bille

Sten Bille
Sten Bille
Sten Bille
Sten Bille

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN BILLE (1890-1953): marint motiv, olja på duk, signerad St.B, 66,5 x 96 cm.

675823

2019-09-20