Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

IKON, Kristus Pantokrator, 1800-talets andra hälft, akademisk stil S:t Petersburg, tempera och olja på pannå, med metallram i mässing och koppar, monterad i ram med glas ca 23,5x19 cm

Krackelyr, slitage,

675891

2019-09-11