Ikon Ryssland
Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
IKON, Kristus Pantokrator, 1800-talets andra hälft, akademisk stil S:t Petersburg, tempera och olja på pannå, med metallram i mässing och koppar, monterad i ram med glas ca 23,5x19 cm
Krackelyr, slitage,
675891
2019-09-11