Preben Fabricius & Jørgen Kastholm, benställning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, underede till soffbord modell BO-551, Bo-Ex, Danmark 1960-tal, stomme i stål, höjd 43, 130 x 76 cm

OBS saknar skiva, slitage kring stomme

675945

2019-09-11