Ewa Söderström

Ewa Söderström
Ewa Söderström
Ewa Söderström
Ewa Söderström
Ewa Söderström
Ewa Söderström

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EWA SÖDERSTRÖM (f 1950), "Sandrör" ur sviten ´Vår flora i färg´, signerad ES 2003, verso titel, olja på duk, ca 100x100 cm

675957

2019-09-10