Soff/ matbord 1900-talets mitt

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

SOFF/ MATBORD, 1900-talets mitt, fanérat i betsad teak, med invändig förvaring för iläggsskivor, höjd ca 73, 56+44+44x89 cm, 2 iläggsskivor medföljer

Zustandsbeschreibung

Slitage, märken, repor, fläckar, nagg

675974

2019-09-11