Soff/ matbord 1900-talets mitt
Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
SOFF/ MATBORD, 1900-talets mitt, fanérat i betsad teak, med invändig förvaring för iläggsskivor, höjd ca 73, 56+44+44x89 cm, 2 iläggsskivor medföljer
Zustandsbeschreibung
Slitage, märken, repor, fläckar, nagg
675974
2019-09-11