Soffa 1960-tal DUX

Soffa 1960-tal DUX
Soffa 1960-tal DUX
Soffa 1960-tal DUX
Soffa 1960-tal DUX
Soffa 1960-tal DUX
Soffa 1960-tal DUX
Soffa 1960-tal DUX
Soffa 1960-tal DUX
Soffa 1960-tal DUX
Soffa 1960-tal DUX

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1960-tal, 3-sitsmodell, DUX, stoppad stomme klädd i ljusblå textil, djuphäftad kulfötter, sitthöjd ca 43 cm, längd ca 196 cm

Bruksslitage

675975

2019-09-11