Salongsgrupp i rokokostil

Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, (6), i rokokostil, bestående av 1 soffa, 1 salongsbord, 2 karmstolar, 2 stolar, soffans längd ca 160, sitthöjd 43, salongsbord höjd 67, 96x67, karmstolar sitthöjd ca 43, bredd 57, stolar sitthöjd 45, bredd 54 cm

Smärre bruksslitage, repor

675977

2019-09-11