Brita Thorell oljemålning

Brita Thorell oljemålning
Brita Thorell oljemålning
Brita Thorell oljemålning
Brita Thorell oljemålning
Brita Thorell oljemålning
Brita Thorell oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITA THORELL, Segelbåtar, signerad B. Thorell, olja på pannå, 92x63 cm

675988

2019-09-12