Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
200 EUR
FICKUR, 6 st, Hovvens Köld Stockholm, Gustaf Wiberg Ekenäs, Favre Jacot, Leijona m.fl, diameter 40-60 mm.
Skador, slitage, saknade delar.
675993
2019-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här