Sex stycken fickur

Sex stycken fickur
Sex stycken fickur
Sex stycken fickur
Sex stycken fickur
Sex stycken fickur
Sex stycken fickur
Sex stycken fickur
Sex stycken fickur

Klubbat för:

300 EUR

200 EUR

FICKUR, 6 st, Hovvens Köld Stockholm, Gustaf Wiberg Ekenäs, Favre Jacot, Leijona m.fl, diameter 40-60 mm.

Skador, slitage, saknade delar.

675993

2019-09-11