Pastell kopia efter Antoine Pesne

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kopia efter Antoine Pesne, 1744, Charlotta Fredrika Sparre (1719-1795), som "La Folie", signerad och daterad Emil Friberg -14, pastell, ca 80x60 cm

675996

2019-09-12