Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, med marmorskiva, 2 lådor i sarg, fanerad i olika träslag, intarsiadekor, höjd ca 73, 86 x 41 cm
Mindre märken förekommer
675998
2019-09-16