Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal

Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal
Armbandsur, 4 st, 1920/30-tal

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

ARMBANDSUR, 4 st, 1920/30-tal, manuella, storlek 30-35 mm.

Skador, slitage, fungerar ej.

676008

2019-09-11