Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
150 EUR
ARMBANDSUR, 4 st, 1920/30-tal, manuella, storlek 30-35 mm.
Skador, slitage, fungerar ej.
676008
2019-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här