Bricka plåt 1800-tal

Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, plåt, 1800-talets fjärde kvartal, oval form, svart bemålning, tryckt dekor i guld av basilika, längd ca 61 cm

Slitage, fläckar

676020

2019-09-12