Sideboard Bra Bohag

Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag
Sideboard Bra Bohag

Klubbat för:

5 000 SEK

2 500 SEK

NILS JONSSON, "Trento", sideboard, 1960-tal, Bra Bohag, fanérat i teak, invändig brännmärkning, höjd ca 80, 190x45 cm

Brukslitage, smärre ytskador och fläckar, skivan med märken

676021

2019-09-12