Klubbat för:
5 000 SEK
2 500 SEK
NILS JONSSON, "Trento", sideboard, 1960-tal, Bra Bohag, fanérat i teak, invändig brännmärkning, höjd ca 80, 190x45 cm
Brukslitage, smärre ytskador och fläckar, skivan med märken
676021
2019-09-12